PODSUMOWANIE
KONKURSU WIEDZY O KOSZALINIE

25.05.2005r. podczas wernisażu w ramach konkursu pt. Koszalin w fotografii, który odbył się w Galerii Urzędu Miejskiego w Koszalinie, dokonano podsumowania wszystkich przedsięwzięć artystycznych składających się na Konkurs wiedzy o Koszalinie. Imprezę zorganizowali  Młodzieżowy Dom Kultury, Urząd Miejski oraz Głos Koszaliński, natomiast Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Koszalina - Pan Mirosław Mikietyński.

Podczas wernisażu wręczono nagrody laureatom przeprowadzonych konkursów oraz złożono podziękowania opiekunom przygotowującym uczniów do tegorocznych zmagań. Listy gratulacyjne otrzymali również dyrektorzy koszalińskich szkół, z których uczniowie zdobyli czołowe miejsca w poszczególnych konkursach.

Bardzo się cieszymy, że i tym razem wśród najlepszych byli również nasi gimnazjaliści.

W Konkursie  Piosenki Koszalin ‘2005  w kategorii gimnazja I miejsce zajęła  Anna Chmielarz  z kl. II d. W Koszalińskich Konfrontacjach Teatrów Szkolnych w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył  zespół  Gimnazjum nr 11 , który zaprezentował Prząśniczkę. Natomiast w konkursie pt. Koszalin w fotografii II miejsce zajął Wojciech Serwatka z kl. III h.

Wszystkim laureatom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.